O nas

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia ok. 10 000 pracowników w 16 lokalizacjach na świecie.
Jeden na trzy samoloty z naszymi technologiami, dzięki którym są jeszcze bardziej ekonomiczne,
niskoemisyjne i cichsze.
MTU Aero Engines Polska, będąca częścią grupy MTU Aero Engines AG, jest wiodącą firmą branży lotniczej specjalizującą się w produkcji podzespołów do silników lotniczych. Polski oddział w Tajęcinie k. Rzeszowa jest integralną częścią całego łańcucha wartości, począwszy od prac w zakresie inżynierii i technologii (inżynieria produkcji oraz konstrukcja, analizy, zarządzanie projektami, inżynieria materiałowa) poprzez produkcję, montaż i naprawy.

Mechanik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Tajęcina (pow. rzeszowski)
Czekamy na Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy i usuwanie usterek na maszynach CNC oraz innych
  • urządzeniach produkcyjnych
  • Tworzenie, monitorowanie oraz zamykanie dokumentacji towarzyszącej procesom napraw i przeglądów maszyn
  • Wykonywanie analiz przyczyn awarii oraz wprowadzanie ulepszeń w celu podniesienia efektywności pracy urządzeń i instalacji
  • Specyfikowanie części zamiennych do zakupu
  • Wykonywanie prac prewencyjnych oraz przeglądowych

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej
  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu
  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy, premię roczną i bonus za długoterminową współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny
  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epi-demii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport
  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy
  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwu-kołowców”

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość budowy maszyn oraz obrabiarek CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, piece próżniowe)
  • Znajomość budowy układów hydraulicznych, pneumatycznych, smarowniczych
  • Znajomość metodologii diagnostyki maszyn oraz wykonywania prac przeglądowych
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa tokarki, frezarki konwencjonalnej oraz uprawnienia spawacza będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
JESTEŚ GOTOWY?

Zaaplikuj już teraz - dodaj skrzydeł swojej karierze! Prześlij nam swoje CV. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!
A teraz Ty poznaj nas!
KONTAKT

MTU AERO ENGINES POLSKA SP. Z O.O. Tajęcina 108
36-002 Jasionka k. Rzeszowa
Polska