Specjalistka/Specjalista ds. Strategii Automatyki i Masterdata
Miejsce pracy: Radzymin

Twój zakres obowiązków

Grupa Żabka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej i składa się z dwóch podstawowych jednostek biznesowych: Żabka Polska i Żabka Future. Żabka Polska koncentruje się na działalności detalicznej i odpowiada głównie za operacyjne i handlowe aspekty działalności Grupy, w tym zarządzanie i rozwój nowoczesnej sieci placówek stacjonarnych typu modern convenience oraz ogólnopolskiej sieci logistycznej Grupy.

W ramach Żabka Polska budujemy jedno z największych i najnowocześniejszych zautomatyzowanych Centrów Logistycznych w Europie. Dołącz do naszego zespołu, weź od początku udział w unikalnym doświadczeniu, zrób krok w swojej osobistej karierze i miej wpływ na rozwój sieci Żabka Polska.

Twoja Obowiązki:
• Zarządzanie strategią automatyki
• Nadzór nad prawidłowością procesów magazynu automatycznego oraz jego wydajnością
• Bieżące monitorowanie systemu WMS, MFC (zarządzanie przepływem procesów)
• Doskonalenie i optymalizowanie operacji magazynowych
• Udział w tworzeniu planów ciągłości działania (BCP) automatyki i przygotowanie planów awaryjnych
• Tworzenie raportów wydajnościowych i jakościowych, nadzór i analiza wskaźników KPI
• Zarządzanie danymi podstawowymi asortymentu
• Konfiguracja produktów zgodnie z procedurami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu strategiami magazynowymi
  • Znajomość systemów takich jak: EWM SAP, WCS, MFC
  • Umiejętności analityczne
  • Wykształcenie o profilu logistycznym lub ekonomicznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • Biegłej znajomości MS Office
  • Umiejętności identyfikowania obszarów do optymalizacji

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze Masterdata
  • Doświadczenie w pracy z automatyką magazynową
  • Znajomość narzędzi Power BI

To oferujemy

  • Pracę w bardzo nowoczesnym, zrobotyzowanym, nowym centrum logistycznym pod Warszawą
  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Dodatek transportowy na dojazd do pracy
  • Pakiet benefitów( prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, świąteczne upominki)
  • Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj