O nas

Firma deweloperska z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku polskim, realizująca wysokiej jakości projekty mieszkaniowe i biurowe.

Asystent/ka ds. Administracji
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy recepcji (wraz z drugą osobą)
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów
  • Zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych oraz obsługa gości
  • Obsługa poczty (w tym współpraca z kurierami)
  • Nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów i korespondencji (w tym obsługa wewnętrznego, elektronicznego systemu obiegu dokumentów)
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz współpraca z wybranymi dostawcami usług
  • Przygotowywanie rozliczeń, raportów
  • Współpraca z obsługą techniczną budynku biurowego
  • Współpraca ze wszystkimi działami, w tym z Zarządem firmy
  • Inicjowanie i prowadzenie różnych projektów administracyjnych
  • Dbanie o bardzo dobry wizerunek firmy

Wymagania

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy na ww. stanowisku
  • Wyksztalcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Preferowane doświadczenie ok. 1 roku na podobnym stanowisku
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Praca w godz. 9-17, 10-18, lub 9-18 z dodatkową, godzinną przerwą na lunch (w piątki do 17:00)

Oferujemy

To oferujemy

  • Rozwojową pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Nowoczesne, bardzo dobrze skomunikowane biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Prywatną opiekę medyczną w Lux Med dla pracownika i najbliższej rodziny
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Super atmosferę pracy