ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

Software Engineer - Autosar Embedded
Miejsce pracy: Home Office

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych technicznie rozwiązań programowych dla różnych obszarów, takich jak ADAS, Infotainment, nadwozie i podwozie, e-mobilność i systemy silników spalinowych
  • Identyfikacja dalszych zmian w obszarze odpowiedzialności wraz z koncepcją i rozwojem komponentów oprogramowania sprzętowego w systemach wbudowanych
  • Ścisła współpraca z klientami i współpracownikami

Wymagania:

  • Ukończone studia kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja, Elektrotechnika lub pokrewne)
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe i branżowe
  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi czasu rzeczywistego (np. OSEK)
  • Znajomość programowania w C, C ++ sprzętowych komponentów oprogramowania
  • Doświadczenie z platformami stosowanymi w motoryzacji (Classic/Adaptive AUTOSAR, wielordzeniowy)
  • Znajomość protokołów komunikacji samochodowej, np. CAN, LIN, Ethernet, FlexRay
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach, w tym przy projektach u zagranicznych klientów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUXMED)
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy