Analityk Rynku / Analityk Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w prognozowaniu sprzedaży i tworzenie planów sprzedaży,
  • sporządzanie raportów sprzedażowych i prezentacji,
  • przygotowywanie symulacji na potrzeby decyzji zarządczych wraz z proponowaną rekomendacją,
  • monitorowanie sprzedaży na podstawie danych dziennych/tygodniowych/miesięcznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prcy na stanowisku Analityka - min. 2 lata,
  • biegła znajomość MS Excel oraz Power Point,
  • doświadczenie w tworzeniu raportów na potrzeby Działu Sprzedaży,
  • doświadczenie w analizach rynkowych oraz przyczynowo – skutkowych;
  • umiejętność szukania zależności pomiędzy danymi liczbowymi a działaniami biznesowymi
  • umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych liczbowych,
  • umiejętność wyciągania wniosków oraz wizualizacji danych,
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub matematycznym (mile widziane),
  • znajomość języków programowania VBA, SQL,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współpraca w zgranym zespole
  • umowa o pracę – brak okresu próbnego
  • wdrożenie na start
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Aplikuj