Mistrz Produkcji
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów produkcyjnych
  • organizacja i przydział zadań pracownikom kierowanego zespołu
  • kontrola poprawności wykonywania zadań przez pracowników produkcyjnych i operatorów maszyn
  • opracowywanie dokumentacji oraz nadzór nad jej bieżącym obiegiem
  • sporządzanie raportów produkcyjnych i analiz wydajności produkcji
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (farmacja, chemia, biologia, biotechnologia, technologia żywności)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile wiedziane doświadczenie w branży, FMCG, kosmetycznej, spożywczej lub farmaceutycznej)
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość podejmowania decyzji
  • efektywne planowanie swojej pracy oraz zespołu

To oferujemy

  • umowa o pracę – pierwsza okres 9 m-cy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system nagród miesięcznych,
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport oraz ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy grywalizacyjno-społecznościowej
  • program poleceń pracowniczych – Poleć znajomego do pracy i otrzymaj za to dodatkowe pieniądze.
  • pomoc pracownikowi w trudnych sytuacjach życiowych – Nie zostawimy Cię samego!
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Aplikuj