Przedstawiciel Medyczny
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy .

Nasze wymagania

  • mile widziane wyższe wykształcenie,
  • łatwość przyswajania wiedzy,
  • silna motywacja wewnętrza,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów,
  • zorientowanie na wynik,
  • prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • praca z uznanymi markami na rynku,
  • współpraca w zgranym zespole,
  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wyprawek szkolnych dzieci, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport, dostęp do platformy grywalizacyjno-sportowej,
  • narzędzia pracy (samochód, iPad, telefon komórkowy).
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Aplikuj