Pracownik prototypowni
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Technicznie poprawna realizacja zamówień na prototypy
  • Ręczna produkcja prototypów i pierwszych części seryjnych przy użyciu wiercenia, toczenia, cięcia, szlifowania, piłowania, frezowania, klejenia itp. w celu stworzenia wizualnego, dotykowego i funkcjonalnego produktu końcowego
  • Budowa i montaż prototypów w elementach karoserii samochodowej
  • Przestrzeganie obowiązujących standardów
  • Współpraca z działem badań i rozwoju
  • Budowa przyrządów
  • Sprawdzanie możliwości montażowych i opracowanie propozycji usprawnień

Wymagania:

  • Wyksztalcenie techniczne - mechanik przemysłowy lub konstruktor w specjalności przemysł samochodowy, budowa maszyn, elektrotechnika lub pokrewne
  • Umiejętności fachowe i doświadczenie w procesach produkcyjnych polegających na zmianie kształtu (toczenie, frezowanie, gięcie, itp.) oraz w procesach łączenia i obróbki powierzchni
  • Znajomość MS Office i systemów ERP
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive zakresie w budowy prototypów
  • Uprawnienia spawacza (MIG / MAG / WIG / TIG) mile widziane
  • Doświadczenie w lakierowaniu i tapicerowaniu
  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość procesu produkcji seryjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę (bezpośrednio u Klienta)
  • Godziny pracy 07.00-15.00 (system jednozmianowy)
  • Prywatną Opiekę Medyczną (LUX MED)
  • Kartę MultiSport
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

ENDEGO projektuje wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko: