Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Wąsosz Dolny (pow. kłobucki)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie grupowych narzędzi HR w zakładzie produkcyjnym,
  • koordynacja i wsparcie wszelkich działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w zakładzie (m.in. rekrutacja na kluczowe stanowiska, onboarding, ocena okresowa, szkolenia i inne działania rozwojowe),
  • bieżące wsparcie Kadry Managerskiej w podejmowaniu decyzji personalnych,
  • reprezentacja firmy w ramach lokalnych działań Employer Brandingu,
  • przygotowanie i prowadzenie warsztatów wewnętrznych w ramach pojawiających się potrzeb,
  • inicjowanie i realizacja aktywności wynikających z potrzeb lokalnych zakładu,
  • ścisła współpraca, zarówno wewnątrz zespołu HR Business Partnerów, jak i z innymi zespołami HR w centrali Firmy.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, socjologia lub ZZL),
  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale HR,
  • potrafisz budować długotrwałe relacje i współpracować w zespole,
  • jesteś osobą doskonale zorganizowaną i zorientowaną na rezultaty, a samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu to dla Ciebie codzienność,
  • jesteś osobą zmotywowaną do pracy i zaangażowaną, gdyż obszar HR to Twoja pasja!
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne to cechy, które Cię opisują,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i czynnie z niego korzystasz,
  • językiem angielskim posługujesz się na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • możliwość bycia częścią doświadczonego zespołu HR Business Partnerów, opartego na kompetencjach, dzieleniu się wiedzą i współpracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę stacjonarną z możliwością 1 dnia home office w tygodniu,
  • pracę w dużej firmie, która ma w swoim portfolio znane i lubiane marki z branży spożywczej,
  • dynamiczne środowisko pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią,
  • udział w ciekawych cyklach szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć własne kompetencje,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Aplikuj