Praktykant/ Młodszy Konsultant - BA Claims
Warszawa

umowa zlecenie, umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Management Consulting, BA Claims zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem strategicznym dla dużych projektów inwestycyjnych. Świadczymy usługi wsparcia w zakresie przygotowana i konstrukcji realizacji strategicznych przedsięwzięć oraz opracowania mechanizmów do skutecznej realizacji złożonych projektów inwestycyjnych, prowadzimy audyty dużych projektów inwestycyjnych. Tematyka, którą się zajmujemy, obejmuje także spory i roszczenia kontraktowe (m.in. kalkulacje wartości robót zamiennych, obliczanie godziwych wartości ugód, audytujemy również kalkulacje sporządzone przez strony, obliczamy wartości waloryzacji kontraktów budowlanych).

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu w realizacji projektów z obszaru doradztwa strategicznego i roszczeń,
  • przygotowywanie analiz i prezentacji,
  • przygotowywanie roszczeń/odpowiedzi na roszczenia wg warunków kontraktowych,
  • analiza dokumentacji kontraktowej, ocenę rozbieżności pomiędzy zobowiązaniami umownymi a wymaganiami klienta,
  • administracja i raportowanie spraw roszczeniowych do Dyrektora ds. roszczeń.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (chętnie kierunki: Budownictwo, Inżynieria Lądowa, Inżynieria Środowiska lub pokrewne) lub statusu studenta ostatnich lat studiów,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielnej organizacji pracy,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności nawiązywania bardzo dobrych relacji interpersonalnych,
  • umiejętności analizy i syntezy informacji,
  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.

Oferujemy

  • pracę zdalną/ hybrydową,
  • udział w projektach realizowanych w skali międzynarodowej,
  • płatne praktyki (umowa zlecenie) lub umowa o pracę na stanowisku Młodszego Konsultanta,
  • perspektywę stałego zatrudnienia po praktykach,
  • klarowną ścieżkę kariery i możliwości awansu,
  • indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji (liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, platformy e-learningowe, finansowanie egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe).
KPMG Sp. z o.o., departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.