Specjalista ds. Podatków
Miejsce pracy: cala Polska, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja zawieranych umów pod kątem podatkowym oraz identyfikacja ryzyk z tym związanych
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji dla transakcji wewnątrzgrupowych, tj. umowy, dokumentacja podatkowa, analizy danych porównawczych
  • przygotowywanie i opracowywanie analiz i opinii podatkowych
  • weryfikacja rozliczeń podatkowych oraz kalkulacji podatku
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu podatków (w szczególności CIT i VAT)
  • wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu procedur podatkowych
  • wsparcie w zakresie przygotowania i składania deklaracji podatkowych oraz korekt deklaracji głównie VAT, CIT, PCC
  • monitorowanie zmian w przepisach i orzecznictwie podatkowym mających znaczenie dla podmiotów z Grupy Kapitałowej

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze podatkowym na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office – głównie Excel na poziomie wystarczającym do przygotowywania analiz porównawczych

Mile widziane

  • uprawnienia doradcy podatkowego lub uczestniczenie w procesie zdobywania tych uprawnień
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z kontrahentami oraz współpracownikami z włoskiej spółki Grupy

To oferujemy

  • pracę w zespole złożonym z doradców podatkowych
  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość łączenia pracy w biurze z pracą zdalną
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna od 10zł
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • O nas

    Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.