Strategia

Kierownik ds. Partnerstw i Rozwoju Biznesu
Warszawa

Twoje zadania:

  • Negocjacje umów z nowymi partnerami biznesowymi
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi partnerami
  • Inicjowanie i uczestnictwo w projektach wewnątrzfirmowych związanych z wprowadzeniem nowych produktów i usług
  • Zarządzenie projektami wewnątrzfirmowymi
  • Przygotowywanie analiz związanych z usługami/produktami w ramach własnych odpowiedzialności

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz minimum 5 lat doświadczenia w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z partnerami zewnętrznymi
  • Posiadasz doświadczenie w marketingu / projektach / rozwoju biznesu na rynku internetu stacjonarnego
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych i we wdrażaniu projektów biznesowych
  • Maszy wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znasz procesy biznesowe na rynku hurtowym internetu stacjonarnego (mile widziane)
  • Biegle posługujesz się takimi programami jak: Excel, Word, Power Point
  • Znasz język angielski na poziom umożliwiającym swobodną komunikację

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Iwona Bakiewicz

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną