PartyDeco to działający na ponad 75 rynkach importer i producent ozdób. Naszą misją jest kreowanie trendów w branży dekoracji okolicznościowych. Obecnie jesteśmy liderem branży w Europie, zatrudniamy ponad 270 osób i wciąż dynamicznie się rozwijamy. Nasza sprzedaż rośnie rok do roku o ok. 30%.

Master Data Product Owner
Miejsce pracy: Szczecin

zakres obowiązków:

  • Identyfikacja i monitorowanie procesów związanych z zarządzaniem danymi podstawowymi, miejsca ich powstawania, przetwarzania i modyfikacji,
  • Dostarczanie wysokiej jakości danych, spełniających wymagania klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy, z uwzględnieniem standardów biznesowych,
  • Analiza obszarów poprawy jakości danych i rozwiązywania problemów z jakością danych poprzez odpowiedni dobór strategii wykrywania i korygowania błędów, kontroli i doskonalenia procesów,
  • Zapewnianie rozwoju i dokumentacji procesów, wspieranie bieżącego utrzymania i integralności danych,
  • Definiowanie i wdrażanie strategii danych, zasad, kontroli, aby zapewnić dokładność, kompletność, bezpieczeństwo i wiarygodność danych przedsiębiorstwa,
  • Ścisła współpraca z wieloma działami firmy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki analityczne, informatyczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy z biznesem
  • Znajomość systemów analitycznych, głównie PowerBI
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych i mapowanie procesów w obszarze Maser Data
  • Zdolność analitycznego myślenia, definiowania i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • stabilność

    Stabilność zatrudnienia

    Przejrzyste zasady wynagrodzenia zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia
  • rozwój

    Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży,

    Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie
  • fajny zespół

    Przyjazną atmosferę w pracy,

    Wsparcie pozostałych członków zespołu
  • benefity

    Rozszerzony pakiet Mutisport,

    Prywatna opieka medyczna,

    Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

    Zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy,

    Spotkania integracyjne
  • Aplikuj

    Administratorem danych osobowych jest PartyDeco sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą: 70-809 Szczecin, ul. Piskorskiego 11;

    Dane osobowe zbierane są w celu rekrutacji i nie będą udostępniane, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa lub za Pani/Pana zgodą.

    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Administratora możliwy jest pod adresem email: [email protected]

    Dane osobowe przechowywane będą do czasu cofnięcia zgody lub przez okres wymagany prawem dla danego celu przetwarzania.

    Przysługuje Pani/ Panu prawo:

    1. żądania od administratora: dostępu do tych danych; ich sprostowania; usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
    2. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
    3. do przenoszenia danych;
    4. do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    5. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.

    Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

    Podanie danych, w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy, jest obowiązkowe.