ENDEGO to międzybranżowy dostawca kompleksowych, wysokiej klasy rozwiązań inżynieryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, kolejowego, morskiego i lotniczego. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy obecnie:

Magazynier
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Wysyłka i odbiór materiałów / części / narzędzi itp., w tym przygotowanie materiału, rozładunek / załadunek ciężarówki
  • Transfer materiałów i części dla pracowników prototypowni i pracowników biurowych
  • Pilnowanie zapasów magazynowych w prototypowni (w tym części, wyroby wykończeniowe, narzędzia, materiały opakowaniowe, materiały pomocnicze)
  • Przygotowanie wysyłek dla klienta na podstawie wymagań
  • Zarządzanie magazynem / organizacja magazynu - zarządzanie zapasami / przegląd zapasów i uzupełnianie, dostarczanie komponentów / zespołów
  • Podstawowa kontrola jakości towarów przychodzących
  • Przechowywanie wyrobów gotowych lub przygotowanie do wysyłki
  • Wysyłka poszczególnych komponentów / zespołów do prototypowni firmy
  • Księgowanie zapasów dostarczonych do / przez firmę
  • Przygotowanie indywidualnych opakowań do wysyłki
  • Załadunek / rozładunek samochodów ciężarowych wraz z przekazaniem dokumentów przewozowych

Wymagania:

  • Specjalista ds. gospodarki magazynowej / logistyki
  • Minimum 3 lata w zakresie logistyki, gospodarki magazynowej lub systemu zarządzania towarami
  • Doświadczenie w obsłudze części próbnych i prototypowych
  • Obsługa małych partii
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność czytania zestawienia materiałów (BOM)
  • Znajomość programu SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (bezpośrednio z klientem)
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Karta MultiSport
  • Prywatna Opieka Zdrowotna (LUXMED)
  • Możliwość rozwoju zawodowego