Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

W związku z pracami nad projektem pt.: "Opracowanie nowej odmiany pomidora gruntowego dedykowanego dla przetwórstwa oraz ulepszonej technologii jego uprawy w celu uzyskania wysokiej jakości, powtarzalnej i wydajnej produkcji w polskich warunkach klimatycznych" zatrudnimy osobe na stanowisko technologa ds. upraw warzyw.

Technolog ds. uprawy warzyw
Miejsce pracy: Łowicz

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad plantacjami,
  • nadzór nad zabiegami agrotechnicznymi,
  • prowadzenie pomiarów polowych,
  • nadzór nad zbiorem i transportem surowca do zakładu,
  • praca analityczna w miejscu pracy,
  • prowadzenie doradztwa agrotechnicznego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze lub ogrodnicze,
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin,
  • 5 letnie doświadczenie zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Aplikuj