RADCA PRAWNY W DECATHLON POLSKA
Miejsce pracy: Warszawa

Decathlon to sieć sklepów sportowych, obecna na całym świecie, pełna sportu, pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości doradztwo oraz szereg usług. 

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Co Cię czeka?

 • Będziesz odpowiedzialny za obsługę prawną spółek z grupy Decathlon w Polsce i rozwój biznesu;
 • Otrzymasz możliwość pracy w kilku różnych obszarach prawnych, które są związane działalnością Decathlon (m.in.: handel, digital, produkcja, nieruchomości, HR, marketing, compliance, dane osobowe, logistyka i inne);
 • Zostanie Ci powierzone redagowanie oraz opiniowanie umów, pism i innych dokumentów prawnych.
 • Będziesz brał udział negocjacjach umów pod kątem prawnym;
 • Otrzymasz autonomię w rozwiązywaniu problemów prawnych wynikających z bieżącej działalności spółek z grupy Decathlon w Polsce.
 • Będziesz miał również okazję międzynarodowej współpracy z prawnikami z naszej grupy.

O Tobie:

 • Jesteś radcą prawnym?
 • Posiadasz 1-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku radcy prawnego (in-house w wewnętrznym dziale prawnym spółki lub w kancelarii)?
 • W dotychczasowej pracy redagowałeś i analizowałeś niezliczoną ilość umów gospodarczych (z obszaru prawa handlowego, IT, nieruchomości, marketingu lub innych podobnych)?
 • Twój poziom języka angielskiego umożliwia Ci posługiwanie się nim w codziennej pracy w mowie i piśmie, w tym prowadzenie negocjacji?
 • Masz doświadczenie w obsłudze podmiotów międzynarodowych i dużych przedsiębiorstw? 
 • Umiesz zarządzać swoim czasem i realizuje założone cele?

Dodatkowym atutem będzie znajomość i praktyczne doświadczenie w następujących obszarach: prawo nieruchomości, prawo pracy, compliance, dane osobowe, digital.

A do tego jesteś osobą pomocną, otwartą na nowe doświadczenia, pełną energii i witalną oraz odpowiedzialną, a co najważniejsze kochasz sport i nie potrafisz bez niego żyć? Lepiej nie mogłeś trafić!

Z naszej strony zapewniamy Ci:

 • Dużą dawkę fachowej wiedzy z różnych dziedzin prawa oraz biznesu.
 • Pracę w lubianej, globalnej marce, w organizacji o pięknym sensie jakim jest demokratyzacja sportu,
 • Pakiet benefitów, a w nim: karnet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, udział w zysku firmy, zniżki pracownicze, możliwość zakupu akcji firmowych.

Aplikuj już dziś. Czekamy na Ciebie!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:

https://contents.mediadecathlon.com/s910251/k$0b5e0a8b38b7847c5609ea6d1d3b741c/klauzula%20informacyjna%20dla%20kandydatow%20do%20pracy%20%20%20odo24%20docx.pdf