Specjalistka / Specjalista ds. Optymalizacji Procesów Wyprzedażowych
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rekomendacji wyprzedaży produktów zarówno dla projektów jak i bieżących działań asortymentowych
  • wsparcie zarządzania strategią wyprzedażową firmy, w tym optymalizacji kosztów wyprzedaży
  • przygotowywanie estymacji kosztów wyprzedaży produktów
  • przygotowywanie analiz efektywności działań wyprzedażowych
  • współpraca z zespołami analitycznymi oraz Category Managerami
  • rozwój narzędzi do zarządzania wyprzedażami (SAP, PowerBi)
  • udział w kluczowych projektach komercyjnych firmy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, ekonometria)
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • dobra znajomość SQL
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami danych
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania syntetycznych wniosków oraz czytelnego prezentowania danych

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój pracowników,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet benefitów oraz dodatków pracowniczych,
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy.
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj