Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Asystent /ka ds. planowania kampanii mediowych
Miejsce pracy: Wadowice

Poszukujemy kogoś kto dołączy do zespołu Działu Mediów i będzie wspierał projekty związane z planowaniem emisji kampanii reklamowych marek takich jak Kubuś, Tymbak, Lubella, Łowicz - wiodących w swoich kategoriach.

Brzmi ciekawie? Z nami przygotujesz niejedną analizę, której wnioski posłużą w przygotowaniu strategicznych decyzji związanych z doborem nośników kampanii. Radio, telewizja, prasa a może outdoor?- poznasz czynniki decydujące o efektywnych emisjach i narzędzia badające rynek mediów.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących konsumpcji mediów
  • wsparcie działu w planowaniu kampanii reklamowych
  • kontakt z domem mediowym i wydawcami

Nasze wymagania

  • otwartść na nową wiedzę,
  • zainteresowanie trendami w branży  mediowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia, poszukiwania przyczyn,
  • pasja i zainteresowanie pracą z liczbami
  • ukończone lub w trakcie trwania studia z zakresu nauk społecznych lub ekonomicznych
  • dokładność,  rzetelność i  skupienie na szczególe
  • lubisz pracę zespołową
  • praktyczna znajomość pracy w  programie Excel

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobywania kolejnych umiejętności w zakresie planowania mediów
  • możliwość zapoznania się z badaniami konsumpcji mediów, narzędziami do planowania i zakupu mediów
  • udział w planowaniu kampanii reklamowych wiodących na rynku marek z branży spożywczej
  • szkolenia i spotkania branżowe, które dodatkowo poszerzą Twoją wiedzę
  • pracę w systemie hybrydowym
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Aplikuj