Mechaniczka / Mechanik Utrzymania Ruchu Magazynu Automatycznego
Miejsce pracy: Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą magazynu automatycznego pod kątem mechaniki
  • Przeprowadzanie prac prewencyjnych
  • Przeprowadzanie prac remontowych planowanych
  • Rozwiązywanie awarii magazynu automatycznego
  • Wdrażanie i realizacja modernizacji magazynu automatycznego
  • Bieżące naprawy, konserwacje
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenia pracy w automatyce logistycznej/logistyce
  • Doświadczenie z systemami automatyki logistycznej
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP minimum do 1kV
  • Praca na wysokości (brak przeciwwskazań)
  • Zaangażowanie, komunikatywność

Mile widziane

  • Umiejętność spawania
  • Umiejętność wykonywania prac tokarskich
  • Znajomość AutoCad lub podobne
  • Uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Pracę w nowoczesnym centrum logistycznym w nowych technologiach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj