Młodsza Specjalistka/Młodszy Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie optymalnego funkcjonowania maszyn i urządzeń poprzez nadzorowanie procedur i procesów związanych z ich zastosowaniem
  • nadzór nad realizacją harmonogramu prac modernizacyjnych, konserwacyjnych i przeglądów okresowych
  • koordynacja gospodarką odpadami
  • koordynacja materiałami eksploatacyjnymi
  • ewidencja i rozliczanie szkód Centrum Logistycznego (w tym współpraca z brokerem ubezpieczeniowym)
  • współpraca z podwykonawcami
  • ewidencja i kontrola faktur z obsługiwanego działu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w działaniu, wysoka odpowiedzialność,
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • zdolność do realizacji wielu zadań pod presją czasu
  • gotowość do odbycia 3-4 miesięcznego szkolenia w Centrum Logistycznym Nadarzynie (ok. 50 km od Radzymina)

Mile widziane

  • znajomość SAP i AutoCad
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • brak okresu próbnego
  • perspektywy rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna + dodatek transportowy; cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj