SAP Advanced User - Specjalistka/ Specjalista ds. Programów Magazynowych
Miejsce pracy: Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów systemów logistycznych w celu utrzymania ciągłości pracy w magazynie (SAP eWM, TMS, YMS)
  • Monitoring komunikacji WMS/WCS/Automatyka
  • Odnajdywanie oraz wyjaśnianie nieprawidłowości w działaniu systemów logistycznych oraz procesów na podstawie posiadanych danych
  • Zgłaszanie incydentów oraz problemów do trzeciej linie wsparcia lub dostawcy rozwiązania
  • Współpraca z innymi działami oraz operatorami zewnętrznymi przy rozwiązywaniu problemów z systemami logistycznymi (głównie SAP eWM)
  • Tworzenie raportów i wspieranie inicjatyw ukierunkowanych na rozwój narzędzi analitycznych wspierających procesy logistyczne
  • Aktywna rola w testach systemowych SAP eWM/TMS/YMS/systemy automatyki
  • Proponowanie usprawnień i automatyzacji systemów logistycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji
  • Udział w projektach

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS (znajomość procesów logistycznych + administrowanie)
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów i radzenia sobie w nowych sytuacjach
  • Nastawienie na współpracę i wspieranie członków zespołu na każdym szczeblu
  • Zaangażowanie i umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość systemów SAP eWM / TMS / YMS mile widziana
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym oraz weekendy
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i samodzielność
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami i inflastrukturą IT oraz środowiskiem sieciowym w dużej organizacji - znajomość budowy sprzętu komputerowego, sieci komputerowych, urządzeń magazynowych takich jak terminale mobilne, drukarki kodów kreskowych, wagi, voice terminale
  • Podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj