Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Automatyk w zakładzie produkcyjnym
Miejsce pracy: Olsztynek

Kluczowe zadania:

  • bieżące utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń linii produkcyjnych w zakresie automatyki,
  • diagnozowanie awarii i naprawa elementów w zakresie sterowania i automatyki: sterowników PLC, falowników i serwonapędów, przetworników itp.,
  • diagnozowanie awarii i naprawa w elementach przemysłowych sieci komunikacyjnych: Profibus DP, Ethernet, AS-i, Profinet, DeviceNet itp.,
  • koordynacja prac serwisów wewnętrznych w zakresie elektrycznym i automatycznym,
  • koordynacja prac i nadzór nad modernizacją i przebudową maszyn i urządzeń w zakresie automatyki prowadzonych przez firmy zewnętrzne,
  • praca w systemie dwuzmianowym (1 i 2 zmiana).

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (automatyka, elektronika lub pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znane są Ci zagadnienia z zakresu: automatyki, elektryki lub elektroniki,
  • posiadasz podstawową znajomość sterowników PLC oraz falowników,
  • jeśli miałeś styczność z którymś z protokołów komunikacyjnych, to będzie dodatkowym atutem (komunikacja Profibus DP, Ethernet, AS-i, Profinet, DeviceNet),
  • wiesz, jak czytać i sporządzać schematy elektryczne.

Zapewniamy:

  • możliwość zrobienia uprawnień SEP (jeśli nie posiadasz),
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji,
  • pracę w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • profesjonalne szkolenia potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę w Zakładzie Produkcyjnym,
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów,
  • długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Aplikuj