Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

(Młodszy) Projektant raportów BI​
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za raportowanie danych w grupie Maspex w narzędziu Qlik Sense. Do podstawowych zadań będzie należało przygotowanie modelu danych i wizualizacji raportów.

Lubisz pracę z danymi? Potrafisz poszukiwać rozwiązań? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie modelu danych;
  • budowa wizualizacji danych;
  • doskonalenie struktury raportów w celu poprawy ich użyteczności.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie praktyczne w języku SQL/T-SQL (potwierdzone przykładami);
  • skrupulatność, dobra organizacja, dążenie do realizacji postawionych celów;
  • doświadczenie w pracy na danych i wyciąganie z nich wnioski;
  • umiejętność budowania i interpretowania wskaźników biznesowych;
  • umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki ścisłe/techniczne.

DODATKOWE ATUTY:

  • znajomość drugiego języka programowania;
  • znajomość systemów klasy BI;
  • doświadczenie w projektowaniu raportów i/lub aplikacji analitycznych dla biznesu.

To oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę;
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą;
  • możliwość poznania jak funkcjonuje tak złożona organizacja i w jaki sposób się po niej "poruszać";
  • program szkoleń dopasowany do Twoich potrzeb;
  • 1 dzień pracy w tygodniu, w systemie home office;
  • pakiet benefitów w tym m.in. Prywatna Opieka Medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, zajęcia z języka angielskiego, ubezpieczenie na życie w PZU dla siebie i rodziny i inne.
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Aplikuj