POSTAW NA SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

10,000 pracowników. 16 lokalizacji na świecie. Jeden na trzy samoloty z naszymi technologiami, dzięki którym są jeszcze bardziej ekonomiczne, niskoemisyjne i cichsze.

MTU Aero Engines Polska, będąca częścią grupy MTU Aero Engines AG, jest wiodącą firmą branży lotniczej specjalizującą się w produkcji podzespołów do silników lotniczych. Polski oddział w Tajęcinie k. Rzeszowa  jest integralną częścią całego łańcucha wartości, począwszy od prac w zakresie inżynierii i technologii (inżynieria produkcji oraz konstrukcja, analizy, zarządzanie projektami, inżynieria materiałowa) poprzez produkcję, montaż i naprawy.

KSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOSĆ LOTNICTWA

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Operator CNC
Miejsce pracy: Tajęcina (pow. rzeszowski)
Czekamy na Ciebie.

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa tokarek, frezarek lub szlifierek sterowanych numerycznie
  • Nadzorowanie i wypełnianie dokumentacji towarzyszącej, przewodnika
  • Ustawianie i uzbrajanie maszyn w oprzyrządowanie
  • Nadzorowanie stanu technicznego maszyn oraz stanu innych środków technicznych wg istniejących procedur obowiązujących w firmie MTU

ZAPEWNIAMY:

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej
  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu
  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy
  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny
  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport
  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy
  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”

ZAAPLIKUJ

jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie min. zawodowe - techniczne lub/i kurs operatora CNC
  • Doświadczenie w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym lub maszynowym na stanowisku operatora CNC
  • Umiejętność obsługi tradycyjnych urządzeń mierzących
  • Znajomość rysunku technicznego

JESTEŚ GOTOWY?

Zaaplikuj już teraz - dodaj skrzydeł swojej karierze! Prześlij nam swoje CV. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!
A teraz Ty poznaj nas!
KONTAKT

MTU AERO ENGINES POLSKA SP. Z O.O. Tajęcina 108
36-002 Jasionka k. Rzeszowa
Polska

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  MTU Aero Engines Polska sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce (kod poczt. 36 - 002), Tajęcina 108. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, także w celu przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych, żądania  ich  sprostowania, usunięcia,   wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora,  skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów  jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w ww. procesie.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan w formularzu aplikacyjnym.