Pracownik Zespołu Logistycznego - Operator wózka
Miejsce pracy: Gliwice

Nasze Centrum Dystrybucyjne Decathlon CAR Gliwice zaopatruje sklepy w południowej Polsce, Czechach i na Słowacji​. Zajmujemy się również realizacją zamówień internetowych i dostarczaniem ich do naszych Klientów.

Adres: Gliwice, ul. Alberta Einsteina 45

Twój zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień sklepowych oraz internetowych,
  • przyjmowanie dostaw z magazynów kontynentalnych,
  • inwentaryzacja i weryfikowanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym,
  • praca na wózkach widłowych (unoszących i podnośnikowych),
  • dbanie o efektywność pracy i optymalizację procesów,
  • przestrzeganie zasad i procedur bezpieczeństwa,
  • realizowanie strategii i wyników ekonomicznych działu.

Dodatkowo będziesz miał/a możliwość podjęcia projektu działowego, a w dalszej perspektywie projektu związanego z wizją jednostki.

Rozwój jest integralną częścią każdego Decathlończyka. Jeśli dołączysz do naszego zespołu masz nieograniczony pakiet możliwości - o tym jak zostaną one wykorzystane, sam zadecydujesz!

Już dziś poszukujemy osoby, która jest:

  • gotowa do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjna w tygodniu i w wybrane weekendy w systemie dwuzmianowym,
  • odpowiedzialna i zaangażowana,
  • ambitna i chce rozwijać swoje talenty,
  • wymaga od siebie i od innych,
  • potrafi pracować w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb (½ ¾, pełny),
  • Dzień Integracji Logistycznej w celu poznania sensu i wartości firmy,
  • szkolenia z procesów logistycznych (proces kompletacji zamówień, proces przyjmowania i adresowania paczek, inwentaryzacja artykułów) oraz szkolenia uzupełniające kompetencje miękkie,
  • rozwój dzięki szkoleniom oraz (nieobowiązkowo) dodatkowym projektom i odpowiedzialnościom,
  • w pełni opłacane szkolenia na wózki widłowe (również uprawnienia UDT),
  • wynagrodzenie na poziomie 3700 zł brutto oraz dodatek do wynagrodzenia dla operatorów wózków widłowych do 300 zł brutto, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),
  • sportowe integracje działowe,
  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),
  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: