ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

JAVA Developer (Infotainment)
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie komponentów oprogramowania SQL DB (use/modify/(re)design)
  • Tworzenie dokumentów projektowych i specyfikacji (temat zarządzania polem testowym)
  • Test jednostki tworzenia / testy integracji
  • Analiza przyczyn źródłowych

Wymagania:

  • Ukończone studia kierunkowe
  • Potwierdzone doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (0-3 lat)
  • Dobra znajomość JAVA 8 (warunek konieczny)
  • Znajomość architektury mikrousług (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość MongoDB i Kubernetes
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach, w tym przy projektach u zagranicznych klientów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta Multi Sport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy