ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

Test Engineer
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie, dokumentowanie i wykonywanie testów systemów oprogramowania zgodnie ze standardami rozwoju elektroniki i oprogramowania
  • Definiowanie procedur testowych i przypadków testowych
  • Opracowanie zautomatyzowanego środowiska testowego i testów automatycznych (w stosownych przypadkach)
  • Wykonywanie testów, tworzenie raportów z testów i zgłaszanie błędów
  • Przeprowadzanie testów pojazdu (w stosownych przypadkach)
  • Aktywny udział w przeglądach związanych z testami systemów oprogramowania
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych Utrzymywanie kontaktów z klientami (w stosownych przypadkach) w zakresie opracowywania oprogramowania i testowania systemów oprogramowania
  • Aktywny udział w innowacjach technicznych i programach organizacyjnych
  • Realizacja zadań zgodnie ze standardami jakości i harmonogramami

Wymagania:

  • Magister elektroniki lub informatyki lub pokrewne
  • 2-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność mówienia, czytania i pisania)
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego mile widziana
  • Znajomość: języków programowania skryptów, narzędzi i metod testowania systemów i urządzeń oraz elektroniki i elektronicznych podstaw pomiarowych
  • Znajomość podstaw programowania oprogramowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość w stosunku do firmy, klientów i współpracowników
  • Dobra znajomość MS Office
  • Metodyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych zgodnie z wymaganiami

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach, w tym przy projektach u zagranicznych klientów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta Multi Sport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy