Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w Dziale Handlowym
Miejsce pracy: Wadowice
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie​ operacyjne Działu Handlowego w obszarze codziennych zadań związanych ze współpracą z Klientami Wewnętrznymi.

Kluczowe zadania:

  • współpraca z działami wewnętrznymi (tj. pracownikami innych działów w organizacji) przy tworzeniu nowych narzędzi wspierających sprzedaż
  • analiza danych sprzedażowych

Szukamy Ciebie jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • jesteś osobą której praca przy komputerze, w systemach, tabelkach i formatkach nie sprawia trudności
  • nie są Ci straszne tabelki Excela
  • lubisz pracę z liczbami, masz umiejętności analityczne
  • masz doświadczenie w tworzeniu prezentacji w Power Point
  • jesteś osobą dokładną, komunikatywną i nastawioną na współpracę
  • komunikatywne porozumiewasz się w języku angielskim (poziom B2)

Zapewniamy:

  • współpracę z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu analiz, sprzedaży, negocjacji i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie
  • pracę w zespole osób dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umową o pracę
  • pakiet benefitów (m.in. Prywatna Opieka Medyczna LuxMed, dofinasowanie do karty MultiSport, prywatne ubezpieczenie na życie dla siebie i rodziny, naukę języka angielskiego, oraz wiele innych)
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Aplikuj