Business Data Advisor - Analizy Handlowe
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Business Data Advisor nie jest zwykłym analitykiem ale cennym doradcą wspierającym Category Managerów Żabki w podejmowaniu decyzji w oparciu o dane.

Jeśli SQL oraz EXCEL nie są Ci obce, rozumiesz dane i potrafisz wyciągać z nich wnioski oraz chcesz mieć realny wpływ na ofertę sprzedażową lidera segmentu convenience dołącz do nas już teraz.

Do zadań Business Data Advisor należy:

• Tworzenie raportów i analiz przy wykorzystaniu hurtowni danych (Big Data)
• Prezentacja wniosków oraz rekomendacji z przeprowadzonych analiz
• Uczestnictwo w rozwoju spożywczej oferty produktowej Żabki w zakresie wykorzystania wniosków z analizy danych
• Współtworzenie wewnętrznie rozwijanego narzędzia do dzielenia się danymi z zewnętrznymi podmiotami
• Współpraca z zespołami analitycznymi firm zewnętrznych (firmy dostarczające towary Żabce)
• Monitorowanie trendów rynkowych w branży FMCG
• Udział w strategicznych projektach komercyjnych firmy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole oraz z klientem zewnętrznym
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania syntetycznych wniosków oraz czytelnego prezentowania danych
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • dobra znajomość SQL
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami danych

Mile widziane

  • znajomość Power Query oraz Power Pivot

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój pracowników,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet benefitów oraz dodatków pracowniczych,
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy.
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj