IT

Analityk w Zespole Security Operations Center
Warszawa

Chcesz dołączyć do naszego nowo powstającego zespołu analityków SOC L1 działającego dla spółek z Grupy Play?

W naszym zespole czekają na Ciebie ciekawe zadania, dostęp do nowoczesnej technologii i narzędzi bezpieczeństwa. Dzięki tej pracy nauczysz się wykonywać zadania związane z wykrywaniem i reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa, analizować ich przyczyny oraz rekomendować działania naprawcze.

Twoje zadania:

  • Analizowanie logów bezpieczeństwa m.in. w systemie klasy SIEM
  • Kategoryzowanie incydentów bezpieczeństwa i nadawanie im priorytetów
  • Współpraca przy złożonych incydentach z drugą i trzecią linią (L2/L3) analityków i ekspertów SOC
  • Testowanie, poprawa jakości i tworzenie nowych scenariuszy detekcji zagrożeń
  • Udział w rozwoju i wdrażaniu nowych narzędzi bezpieczeństwa
  • Współtworzenie oraz aktualizacja procedur/instrukcji reagowania na incydenty

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Odznaczasz się znajomością urządzeń, technologii oraz protokołów stosowanych w sieciach pakietowych (głównie TCP/IP)
  • Znasz systemy operacyjne Windows/Linux
  • Potrafisz rozwiązywać złożone problemy, również analityczne oraz wykazujesz inicjatywę w proponowaniu działań naprawczych i usprawniających
  • Jesteś gotów pracować w systemie zmianowym 24/7 (w tym dyspozycyjność do pracy w weekendy) w modelu hybrydowym

Mile widziane:

  • Znajomość technologii i narzędzi klasy Security (np. WAF, FW, IPS/IDS, DLP, AV, EDR, NAC, proxy)
  • Znajomość systemów klasy SIEM (np. Splunk, QRadar, ArcSight, ELK)
  • Doświadczenie w pracy w zespołach monitorujących NOC lub SOC

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Dominika Gregorz

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny