Supplier Partner Specialist - rozwój aplikacji mobilnej Żappka
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja aktywacji digitalowych z dostawcami i partnerami handlowymi
  • Optymalizacja i rozwój strategii asortymentowej dla kanału mobile
  • Aktywna współpraca z innymi departamentami firmy (handel, promocja, marketing)
  • Kontrola spójności podejmowanych działań ze strategią asortymentową firmy
  • Analiza danych i trendów rynkowych oraz efektywności wprowadzanych produktów
  • Współudział w definiowaniu obszarów dalszego rozwoju aplikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze kategorii produktowych z FMCG/retail/grocery (e-commerce/online – warunek konieczny)
  • Znajomość specyfiki kanałów online/mobile oraz myślenie „zorientowane na klienta”
  • Umiejętność tworzenia partnerstw i bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami wewnętrznymi
  • Zdolności analizy sytuacji, wyciągania i komunikowania wniosków
  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI) oraz pakietu biurowego Office
  • Znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych w świecie mobile

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań CRM, recommendation engine, Jira, Confluence, Sharepoint

To oferujemy

  • Praca na najlepszych narzędziach ze świata technologii
  • Ambitny zespół digitalowych freaków
  • Budowanie cyfrowej przyszłości i innowacyjności na rynku
  • Praca nad unikatowym projektem w skali Europy na rynku convinience
  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj