Koordynatorka/Koordynator ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa, Radom, Grójec

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracami adaptacyjnymi sklepów Żabka pod kątem technicznym oraz formalnym
  • kontrola całości procesu adaptacji powierzchni sklepów Żabka
  • koordynacja prac budowlano – adaptacyjnych i instalacyjnych
  • nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych
  • kontrola jakości i fachowości wykonywanych prac budowlanych
  • koordynacja działań firm zewnętrznych współpracujących w procesie adaptacji lokali
  • utrzymywanie kontaktów z odpowiednimi urzędami, właścicielami nieruchomości i pośrednikami

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane)
  • doświadczenie w opracowywaniu i kontrolowaniu harmonogramów prac budowlano- remontowych
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • gotowość do podróży służbowych - prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon służbowy)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • telefon służbowy
  • tablet/laptop
  • samochód służbowy z kartą paliwową
  • Aplikuj