Zacznij karierę we właściwym miejscu!
Jeśli robić pierwszy krok – niech będzie wielki.
Szukasz firmy, w której zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe?
ENDEGO jest miejscem, którego potrzebujesz!

ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura głównego na stanowisko:

Student/Stażysta w Dziale Prawnym
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Działu Prawnego w bieżącej obsłudze prawnej firmy
  • Aktualizacja dokumentów i bazy danych
  • Przygotowanie dokumentów do skanowania, kopiowania, wysyłania, digitalizacji i archiwizacji
  • Przygotowywanie prostych umów i analiz prawnych
  • Wsparcie administracyjne w przygotowaniu zestawień i raportów
  • Raportowanie wykonanych czynności
  • Inne zadania delegowane przez przełożonego

Wymagania:

  • Student/studentka 3-4 roku prawa
  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie atutem)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyskrecja, pracowitość, dokładność
  • Proaktywna postawa i dążenie do rozwoju
  • Dobra organizacja pracy
  • Szybkie przyswajanie umiejętności i zdobywanie nowych kompetencji

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy, dopasowane do Twoich zajęć
  • Nowoczesne biuro w Krakowie i możliwość wsparcia zespołów w różnych lokalizacjach w Polsce
  • Przyjazna atmosfera pracy i ludzie w zespole, którzy mogą na sobie polegać
  • Dofinansowania do kursów języka obcego
  • Prywatną opiekę medyczną (LUXMED)
  • Kartę MultiSport
  • Udział w spotkaniach integracyjnych i sportowych