Analityk/Analityczka Łańcucha Dostaw
Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski), Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa analityczna i dostarczanie wniosków dla procesów zachodzących w Łańcuchu Dostaw
  • Analityka czujników i narzędzi IOT w procesach logistycznych
  • Analityka procesów automatycznych kompletacji
  • Ocena jakości strategii transportowych i poprawności procesu
  • Wsparcie raportowania on – time delivery
  • Dostarczanie źródeł danych i budowa nowych struktur w hurtowni danych
  • Wsparcie w budowie materiałów szkoleniowych i pomocy w rozumieniu KPI i istniejących raportów, szkolenie użytkowników biznesowych
  • Projektowanie dashboard’ów i narzędzi do automatycznego raportowania danych dla różnych obszarów
  • Udział w zadaniach digitalizacji procesów
  • Pozyskiwanie danych i realny wpływ na jakość i sposób ich dostarczania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Ekonometria/Ekonomia/ Metody Ilościowe/ Logistyka
  • Doświadczenie w obszarze Łańcucha Dostaw
  • Znajomość pakietu Office w szczególności programów Excel (poziom zaawansowany) oraz Power Point (umiejętność prezentacji danych)
  • Znajomość języka SQL podstawowy/średniozaawansowany (OracleSQL, SnowSQL lub podobny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność wnioskowania i analitycznego myślenia
  • Umiejętność budowania rekomendacji i wniosków
  • Otwartość oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań

Mile widziane

  • Doświadczenie w wizualizacji danych i projektowaniu wskaźników KPI
  • Znajomość środowiska Power Platform (PowerApps, PowerAutomate)
  • Umiejętność transformacji danych w narzędziu Power Query
  • Umiejętność pracy w systemach BI (PowerBI)
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj