Trade Marketing Specialist
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Chciałbyś być częścią Zespołu, który poprzez swoje codzienne działania wpływa na wybory zakupowe Klientów Żabki?
Lubisz kiedy dużo się dzieje?
Trade Marketing to dla Ciebie nie tylko praca ale i pasja?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco sprawdź jakie zadania czekają na stanowisku Trade Marketing Specialist!

• planowanie, koordynacja i weryfikacja trade planu
• kompleksowy nadzór nad organizacją akcji marketingowych w ramach działu
• analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji z zakresu akcji promocyjnych i aktywacji klientów
• optymalizacja działań trade marketingowych w celu osiągnięcia kluczowych dla firmy celów biznesowych
• stała współpraca i komunikacja z Zespołami Spółki w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość mechanik promocyjnych oraz stałe poszerzanie wiedzy z zakresu trade marketingu
  • analityczny sposób myślenia
  • holistyczne spojrzenie na realizowane akcje marketingowe
  • kreatywność i innowacja przy realizacji projektów
  • chęć oraz zapał do pracy w dynamicznym Zespole
  • otwartość na rozwój i stałe poszerzanie kompetencji
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, World i Power Point)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z działem handlowym i sprzedaży

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój pracowników
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów oraz dodatków pracowniczych
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj