Architektka / Architekt Biznesowy/a
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko Architekta Biznesowego. Głównym celem dla tego stanowiska jest odpowiedzialność za utrzymanie i aktualizacje kluczowych procesów w organizacji w ramach architektury biznesowej w różnych obszarach działalności.

Zadania:
• Odpowiedzialność za zbudowanie i utrzymanie repozytorium kluczowych procesów biznesowych w organizacji

• Określanie założeń architektonicznych / procesowych dla realizacji projektów w organizacji

• Współpraca z IT w zakresie planowania/ wyceniania /rekomendowania sposobu realizacji projektów na etapie incepcji

• Bieżący przegląd i opiniowanie potrzeb biznesowych zgłaszanych do realizacji

• Rozwiązywanie merytorycznych sporów architektonicznych na etapie decyzji o wariantach rozwiązania biznesowego

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w roli architekta biznesowego/ aplikacyjnego lub korporacyjnego
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w kierunkach związanych z IT
  • Sprawna komunikacja i umiejętność dokumentacji rozwiązań, zarówno na potrzeby dyskusji biznesowych jak i specyfikacji do przetargów i wewnętrznych wycen,
  • Znajomość narzędzi/ metodologii wspierających procesy architektury biznesowej np.: Enterprise Architect / UML / BPMN
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • możliwość hybrydowej organizacji pracy (praca w biurze/ home office),
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój pracowników,
  • stabilne zatrudnienie,
  • nowoczesne i niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • bogaty pakiet benefitów oraz dodatków pracowniczych,
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy.
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj