Test Manager
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zespołu Testów. Głównym celem dla tego stanowiska jest realizacja testów biznesowych w kluczowych dla firmy projektach w różnych obszarach biznesowych w ramach PMO.

Zadania:
• Odpowiedzialność za procesy i metodologię zarządzania i realizacji testów biznesowych
• Współpraca i koordynacja testów w ramach prowadzonych projektów po stronie biznesowej
• Koordynacja zespołu testów w Dziale PMO
• Zarządzanie aktualnością i kompletnością przypadków/ scenariuszy testowych
• Określanie zakresu testów w zależności od wdrażanych projektów
• Współpraca z departamentem technologii w ramach testów wdrażanych funkcjonalności
• Udział w procesach releasowych organizacji

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu testów oprogramowania, współpracy z programistami, analitykami, administratorami usług, działami biznesowymi
  • Znajomość narzędzi wspierających procesy testowania np.: Test Link, TestFLO
  • Dyspozycyjność do pracy naszej poznańskiej centrali (około 3 dni w tygodniu)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu

Mile widziane

  • Certyfikacja ISTQB

To oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość hybrydowej organizacji pracy (praca w biurze/ home office),
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój pracowników,
  • stabilne zatrudnienie,
  • nowoczesne i niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • bogaty pakiet benefitów oraz dodatków pracowniczych,
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy.
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj