CRM & Loyality Senior Specialist - rozwój aplikacji mobilnej Żappka
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Szukamy ambitnej osoby do współtworzenia strategii programu lojalnościowego earn&burn w aplikacji mobilnej Żappka.
Po dołączeniu do zespołu będziesz rozwijać i zapewniać działanie programu. Dostarczysz użytkownikom nowe narzędzia zachęcające do zbierania żappsów (earn) oraz zadbasz o ofertę wprowadzając inicjatywy motywujące do wymiany punktów na nagrody (burn).

Twoje Zadania:
• Współtworzenie i zarządzanie ogólnopolskim programem lojalnościowym earn&burn
• Zbudowanie i rozwijanie bazy danych klientów oraz ich segmentacja
• Pozyskiwanie nowych partnerstw, celem pozyskiwania nagród do programu lojalnościowego
• Analiza danych konsumenckich, tworzenie insightów dotyczących ich zachowań i potrzeb oraz rekomendacja rozwiązań na podstawie zgromadzonych danych i rynkowych trendów
• Współpraca z działami mającymi wpływ na poprawne działanie programu
• Realizowanie założeń biznesowych i celów związanych z programem lojalnościowym

Nasze wymagania

  • Min 3 letnie doświadczenie w tworzeniu strategii dla programów lojalnościowych / kategorii produktowych z FMCG/retail/grocery (e-commerce/online)
  • Doświadczenie w tworzeniu biznesplanów programów lojalnościowych
  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość specyfiki kanałów online/mobile oraz myślenie „zorientowane na klienta”
  • Umiejętność pozyskiwania i tworzenia partnerstw oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami wewnętrznymi
  • Dojrzałość biznesowa, myślenie strategiczne i nastawienie na cel
  • Zdolności analizy, wyciągania i komunikowania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI) oraz pakietu biurowego Office
  • Znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych w świecie mobile

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań CRM, recommendation engine, Jira, Confluence, Sharepoint

To oferujemy

  • Praca na najlepszych narzędziach ze świata technologii
  • Ambitny zespół digitalowych freaków
  • Budowanie cyfrowej przyszłości i innowacyjności na rynku
  • Praca nad unikatowym projektem w skali Europy na rynku convinience
  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj