Specjalistka / Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Dyrektorem Regionu, Kadrą Operacyjną oraz innymi działami firmy,
  • kompleksowa obsługa administracyjno-analityczna w Regionie Sprzedaży (przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji z realizowanych działań),
  • pozyskiwanie od Kadry Operacyjnej wymaganych danych i nadzór nad ich poprawnością,
  • weryfikacja kompletności wniosków o dofinansowanie,
  • opracowywanie merytoryczne i monitorowanie faktur w SAP,
  • aktywny udział oraz koordynowanie organizacji spotkań operacyjnych, tworzenie notatek,
  • obsługa Regionalnej Linii Wsparcia dla Franczyzobiorców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, PowerPoint i Word (weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • umiejętności analityczne na wysokim poziomie
  • styl pracy zorientowany na jakość i terminowość
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność wyznaczania priorytetów w zadaniach
  • zdolność rekomendowania nowych rozwiązań
  • doskonałe zdolności organizacyjne oraz samodzielność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży FMCG

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • możliwość rozwoju ramach projektów i innowacji
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwość
    pracy zdalnej*
    (stanowiska administracyjne)
  • Elastyczny czas pracy* (stanowiska administracyjne)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj