Konsultant Wdrożeniowy SAP BI/BW
Miejsce pracy: Praca zdalna, Poznań, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja wdrożeń narzędzi BI/BW w pełnym cyklu projektowym, tj. od analizy potrzeb, poprzez konfigurację i szkolenia użytkowników, aż do wsparcia po uruchomieniu systemu (praca indywidualna i praca w zespołach wdrożeniowych),
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników, warsztatów i prezentacji,
  • implementacja rozszerzeń standardowych funkcji narzędzi BI (programowanie).

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w implementacji projektów SAP BW,
  • Znajomość technik modelowania danych w SAP BW on HANA i/lub BW/4HANA,
  • Ogólna wiedza z obszarów biznesowych systemu ERP w modułach CO, FI, SD, MM,
  • Znajomość narzędzi raportowych: Business Explorer i/lub SAP Analytics Cloud,
  • Umiejętność tworzenia widoków kalkulacyjnych SAP HANA i/lub wglądów CDS,
  • Sprawne posługiwanie się językiem programowania ABAP,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Zdolności analityczne,
  • Samodzielność,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko pracy otwarte na opinie i pomysły,
  • Konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzenia zależny od poziomu kompetencji oraz aktywności,
  • Możliwość współpracy przy projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą,
  • Środowisko zawodowe wspierające rozwój osobisty,
  • Pakiet opieki medycznej oraz program sportowo – rekreacyjny.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

    Jest nas niemal 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych.