Brand Manager
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie planów działań marketingowych dla marki własnej, ich wdrażanie oraz nadzór nad realizacją
  • Tworzenie, implementacja oraz koordynacja wszystkich działań marketingowych związanych z realizacją strategii komunikacji marki własnej (ATL, Digital, POS, PR)
  • Współpraca z działem NPD i Handlowym przy tworzeniu oraz egzekucji strategii asortymentowej: rozwój nowych produktów, ocena sensoryczna, design opakowań oraz plan wprowadzania na rynek
  • Analiza rynku, trendów konsumenckich oraz konkurencji
  • Monitorowanie efektywności realizowanych działań marketingowych
  • Współpraca z wiodącymi na rynku agencjami kreatywnymi, agencjami marketingowymi oraz działami wewnętrznymi (Handlowym, Sprzedaży, Strategii oraz Insights)
  • Planowanie, kontrola i efektywne zarządzanie powierzonym budżetem marketingowym

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wymagającym samodzielności oraz decyzyjności w obszarze trade marketingu, brand marketingu lub w agencji reklamowej
  • znajomość specyfiki retail lub rynku FMCG
  • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, zarządzanie)
  • znajomość trendów rynkowych w zakresie brand marketingu oraz designu (opakowań)
  • doskonałe zdolności interpersonalne (otwartość, asertywność, pewność siebie)
  • zaangażowanie, inicjatywa, terminowość, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

Mile widziane

  • umiejętność zarządzania projektami

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój pracowników
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów oraz dodatków pracowniczych
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj