Java Developer
Miejsce pracy: Praca zdalna, Poznań

O projekcie:

  • Tworzymy, rozwijamy i wspieramy innowacyjne aplikacje wspomagające procesy biznesowe w dużych polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstwach,
  • Rozwijamy nasze autorskie produkty oparte o architekturę mikroserwisów (np. platforma CrystalBridge, ECM),
  • Piszemy w stacku: Java 8+ lub Node.js, TypeScript, React,
  • Korzystamy w zależności od potrzeb z relacyjnych i nierelacyjnych baz danych: PostgreSQL, Cassandra, Solr, MongoDB,
  • Działamy w oparciu o metodykę Scrum,
  • Korzystamy z narzędzi CI/CD: Git, Jenkins, SonarQube, Docker, Ansible,
  • Wykorzystujemy technologie chmurowe.

Twój zakres obowiązków:

  • Weźmiesz udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania: od etapu analizy poprzez rozwój produktu, tworzenie dokumentacji, implementację oraz testy funkcjonalności,
  • Skupisz się na rozwoju głownie nowych funkcjonalności,
  • Będziesz współpracować z pozostałymi członkami zespołu projektowego zgodnie z metodologią Scrum,
  • Rozwiniesz produkt zgodnie z zasadami czystego kodu, zadbasz o wysoką jakość rozwiązań,
  • Zadbasz o dobrą jakość relacji z klientem,
  • Będziesz mieć realny wpływ na kierunki rozwoju produktów oraz rozwój procesów.

Nasze wymagania:

Znajomość technologii:

  • Java 8/11,
  • Spring/Spring Boot,

Poza tym:

  • Znasz język angielski na komunikatywnym poziomie,
  • Jesteś samodzielny i proaktywny - masz realną możliwość ulepszania produktów oraz proponowania własnych rozwiązań,
  • Masz chęć i zapał do szybkiej nauki.

To oferujemy:

  • Twoje wynagrodzenie będzie rozwijać się razem z Tobą 😊
  • Będziesz mógł awansować zgodnie z przejrzystą ścieżką rozwoju,
  • Masz możliwość zmiany projektu,
  • Zapewniamy budżet rozwojowy oraz comiesięczne szkolenia i warsztaty,
  • Program mentoringowy,
  • Możliwość pracy 100% zdalnie,
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu na UoP,
  • Możliwość skorzystania z IP Box przy umowie B2B,
  • Otrzymasz szansę na naukę technologii, których jeszcze nie znasz,
  • Możliwość implementacji rozwiązań, które zaproponujesz, będziesz mieć realny wpływ na kierunki rozwoju produktu,
  • Będziesz pracować w zgranym, nastawionym na rozwój zespole, otwartym na nowe pomysły i dzielenie się wiedzą,
  • Udoskonalisz język na projektach międzynarodowych.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.