top

Tomorrow is our home.

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Płatny Staż w dziale Service Desk z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania
 • Po przeszkoleniu dołączysz do grupy wsparcia IT (0-line), ułatwiającej życie naszym pracownikom.
 • Na etapie wstępnym będziesz odpowiadać za proste zgłoszenia informatyczne (np. resetowanie haseł, odblokowywanie kont użytkowników), a po nabraniu doświadczenia w miarę możliwości zaangażujemy Cię do bardziej zaawansowanych zadań.
 • Codziennie będziesz szlifować swoje zdolności językowe, a jednocześnie poznasz tajniki świata wsparcia IT, dzięki czemu otworzą się dla Ciebie nowe możliwości rozwoju Twojej kariery.
 • Będziesz pracować samodzielnie, a dla nas najważniejsze jest, aby Twoje zaangażowanie służyło innym pracownikom BSH
Oczekiwany profil
 • Dobrze mówisz i piszesz po niemiecku
 • Masz status studenta? Super, to warunek konieczny dla nas!
 • Znasz język angielski - za to dodatkowy punkt od nas! 
 • Komunikacja z ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu.
 • Umiesz i lubisz pracować w zespole? Na pewno świetnie się z nami poczujesz! :)
Oferujemy
 • Zatrudnimy Cię na umowę-zlecenie na co najmniej 6 miesięcy.
 • Otworzymy przed Tobą świat wsparcia IT - Twoi przyszli Koleżanki i Koledzy są w tym naprawdę świetni! Przejdziesz szkolenie startowe z kompetencji miękkich i technicznych, ale na tym Twój rozwój się nie zatrzyma. Będziesz mieć możliwość nauki obsługi systemów IT, a także poznasz najlepsze praktyki zarządzania usługami informatycznymi.
 • Na co dzień będziesz pracować w międzynarodowym zespole, poznając ludzi z różnych kontynentów i rozwijając swoje umiejętności językowe.
 • Po etapie wdrożenia możesz wybrać pracę w domu (przez 4 dni w tygodniu) lub w biurze z jednym z najlepszych widoków na Nowe Centrum Łodzi.
 • Nasi pracownicy są naszą największą wartością! Właśnie dlatego w BSH gwarantujemy świetną atmosferę, która pomoże Ci się rozwijać. Przekonaj się, co nasi pracownicy sądzą o pracy u nas: https://fb.watch/9bwFJNqMmb/
O nas
Odwiedź stronę https://www.bsh-group.com/career, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Informujemy, że w zależności od sytuacji administratorem Państwa danych osobowych jest jeden z następujących podmiotów:
1. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 183, 02-222 Warszawa – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w Centrali BSH w Warszawie,
2. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie Oddział Produkcji Dużego Sprzętu AGD (MDA) w Łodzi – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale w lokalizacji w Łodzi lub Wrocławiu,
3. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów – jeżeli są Państwo kandydatem do pracy w tym oddziale.
Każdy z tych podmiotów jest określany poniżej jako „BSH”. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na poniższych zasadach.

 

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: www.bshdaneosobowe.pl