Head of Direct Sales
Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie kanału aktywnej sprzedaży, w modelu cold calling pod markami Bauer SEO Group;
  • Tworzenie strategii sprzedaży w kanale cold calling z uwzględnieniem linii realizacyjnych i różnorodności brandów;
  • Analiza rynku polskiego i zagranicznego pod kątem nowych metod i trendów aktywnej sprzedaży;
  • Analiza jakości realizowanych procesów sprzedażowych i ich optymalizacja;
  • Zarządzanie zespołami Cold Calling / Direct Sales i odpowiedzialność za ich wyniki;
  • Projektowanie systemów premiowych;
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowego systemu CRM / Salesforce’a;
  • Automatyzacja procesów sprzedażowych;
  • Aktywny wpływ na budowanie portfela Klientów i kreowaniu polityki cenowej;
  • Współpraca z działami realizacji usług w zakresie osiągania określonego wskaźnika satysfakcji klienta i churn rate;
  • Kreatywność w zakresie budowania i rozwoju baz danych, zgodnie z RODO;
  • Wsparcie we wprowadzaniu nowych usług do sprzedaży.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli charakteryzują Cię:

  • Doświadczenie eksperckie w sprzedaży cold calling lub telemarketingu usług dla segmentu B2B;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;
  • Znajomość narzędzi marketingu online i e-mail marketingu;
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność zarządzania zespołami rozproszonymi – zdalnymi;
  • Zorientowanie na wyniki, odpowiedzialność i skuteczność w działaniu;
  • Charyzma, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i przywódcze.

Mile widziane:

  • Praktyczna wiedza dotycząca wdrażania nowego systemu CRM w organizacji;
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów;
  • Umiejętność wykorzystania nowych technologii w procesach sprzedażowych;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
  • Wyjątkowym atutem będzie znajomość i doświadczenie produktów digital marketingu.

To oferujemy:

  • Dogodne, wspólnie wynegocjowane warunki współpracy – typ umowy, wynagrodzenie, premię, benefity, szkolenia;
  • Realną możliwość wpływu na rozwój Grupy w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM);
  • Liczne podstawowe benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny LuxMed, bonusy MyBenefit);
  • Pracę w pełni zdalną, bądź model hybrydowy w jednym z naszych biur.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.