Doradca Programu Partnerskiego
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych;
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji ze strategicznymi Partnerami firmy poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz spotkania biznesowe;
  • koordynowanie procesu wdrożenia partnera we współpracę;
  • opracowywanie strategii marketingowych w celu maksymalizacji pozyskiwania zapytań we współpracy z partnerami;
  • optymalizowanie procesów obsługi i pozyskiwania zapytań zespołu;
  • negocjowanie umów, aneksów oraz warunków współpracy z partnerami;
  • raportowanie działań;
  • współpraca z pozostałymi działami całej Grupy SEO.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu relacji z klientem/partnerem biznesowym;
  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami;
  • chcesz mieć wpływ na strategię rozwoju kanałów sprzedaży w Grupie SEO;
  • posiadasz praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów biznesowych;
  • potrafisz znaleźć kreatywne ścieżki dotarcia do klienta;
  • cenisz sobie dużą samodzielność i swobodę w działaniu;
  • jesteś nastawiony na realizację celów.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat;
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego;
  • pracujemy w godzinach 8:00 – 17:30 z wolnymi weekendami;
  • praca w systemie stacjonarnym, po okresie próbnym możliwość pracy w systemie hybrydowym lub zdalnym;
  • pracę w największej w Polsce Grupie SEO;
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu w całej grupie;
  • doskonałą lokalizację biura we Wrocławiu lub w Poznaniu.

O nas

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce!

Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy - dobrze trafiłeś/-aś! Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację. Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office. U nas nie pracujesz po godzinach i w weekendy.