DORADCA SPORTOWY DZIAŁ BIEGANIE W DECATHLON KATOWICE
Miejsce pracy: Katowice

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis. 

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi. 

Już dziś szukamy pasjonata biegania!

Co konkretnie będziesz robić?

  • Dzielić się swoją sportową pasją z innymi! 
  • Pomagać Klientom w doborze odpowiednich produktów 
  • Dbać o dostępność i ekspozycję towaru 
  • Rozwijać się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym zadaniom 
  • Wychodzić z inicjatywą i wdrażać własne pomysły  

 

Martwisz się, że nie masz doświadczenia w handlu? Dla nas to nie problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet szkoleń, dzięki którym wszystkiego się nauczysz.

Jeśli:

  • Sport jest Twoją pasją? 
  • Lubisz doradzać tym, którzy również go kochają? 
  • Jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną? 
  • Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy? 
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie sportowej?

Wyślij swoje CV już dziś! 

 

Koniecznie napisz w nim, jaki sport uprawiasz! 

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w sklepie Decathlon Katowice lub przez aplikację Google Meets – termin ustalimy wspólnie. 

Jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, koniecznie przekaż tej osobie link do tego ogłoszenia.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.