Analityk Biznesowy (Promocje)
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z Departamentem IT i firmami zewnętrznymi przy projektach promocyjno-cenowych
  • Opracowanie założeń i testów dla mechanizmów promocyjno-cenowych
  • Weryfikacja poprawności działania systemu na wcześniej opracowanych testach, odbiór oprogramowania
  • Pomoc Departamentowi Informatyki w opracowywaniu testów regresji
  • Konsultant biznesowy dla Departamentu Informatyki z zakresu projektów promocyjno-cenowych
  • Przygotowywanie i utrzymanie dokumentacji
  • Prowadzenie spotkań warsztatowych dla Zespołu Strategii Cenowej i Promocji
  • Promotor komórki odpowiedzialnej za promocje w biznesie – szukanie nowych rodzajów promocji, opracowywanie koncepcji informatycznych promocji
  • Uczestnictwo w procesie zarządzania zmianą - czuwanie nad crossowymi zależnościami między procesami / systemami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowo-systemowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (Agile, Waterfall)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów, ustalania priorytetów i skutecznej realizacji zadań
  • Otwartość, efektywna komunikacja z osobami z różnych części organizacji oraz zewnętrznymi dostawcami
  • Rozumienie działania dużych systemów, sieci powiązań/zależności funkcjonujących między elementami systemu
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań i dekompozycji wymagań na przypadki użycia, scenariusze testowe
  • Umiejętność inicjowania zmian i usprawnień
  • Samodzielność i elastyczności w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji złożonych projektów przy pomocy metodyk zwinnych
  • Znajomość JIRA, Confluence, SharePoint
  • Doświadczenie w branży retail lub FMCG (obszar cen i promocji)

To oferujemy

  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Dynamiczne środowisko pracy i możliwość rozwoju w ramach projektów i innowacji
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj