ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2749 MW. Realizujemy usługi w zakresie budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych, usługi operation & maintenance oraz inwestujemy we własne projekty OZE. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

ONDE S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD, czwartej* największej grupy budowlanej w Polsce. Grupa ERBUD ma ponad 30-letnie w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki. Realizuje ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020.

Dołącz do ONDE i bądź NA FALI!

Prawnik / Prawniczka
Toruń

Zakres obowiązków:

Nasz Dział Prawny docelowo powiększy się o 3 prawników – po jednym do każdego zespołu.

W zależności od Twojego doświadczenia i oczekiwań, trafisz do jednego z nich i zmierzysz się z nieco innymi zadaniami :)

PROJEKTY OZE:

- kompleksowe doradztwo prawne dla zespołu zajmującego się rozwijaniem projektów OZE; weryfikacja decyzji, uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu,

- obsługa korporacyjna spółek celowych,

- przygotowywanie i uzgadnianie umów dotyczących projektów OZE (w szczególności umowa dzierżawy, umowa o roboty budowlane, umowa deweloperska, umowa o prace projektowe),

- kontakt z jednostkami administracji publicznej w celu uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń.

UMOWY:

- sporządzanie i weryfikowanie zleceń, umów i aneksów do umów w branży budowlanej,

- koordynacja procesu zawierania umów, uzgadnianie/negocjowanie treści umów z partnerami biznesowymi Spółki,

- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,

- prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi Spółki, dotyczącej zawieranych umów,

- sporządzanie innych dokumentów dotyczących procesu budowlanego i zawieranych umów, zleconych przez przełożonego.

OBSŁUGA KORPORACYJNA:

- udzielanie wsparcia prawnego w prowadzonych inwestycjach budowlanych,

- sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych,

- bieżące doradztwo prawne dla wszystkich działów Spółki,

- przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji korporacyjnej,

- kontrola nad obiegiem i archiwizacją dokumentów prawnych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe prawnicze,
- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w jednym z trzech opisanych obszarów,
- doświadczenie zawodowe w następujących dziedzinach prawa: prawo korporacyjne (prawo spółek), prawo zobowiązań, postępowanie administracyjne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – używamy tego języka na co dzień,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole – atmosfera jest dla nas ważna :),
- dokładność, rzetelność i terminowość, a także umiejętność pracy pod presją czasu – naprawdę dużo się u nas dzieje,
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – Word, Excel),
- prawo jazdy kat. B.

  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
  • Aplikuj