Młodszy Specjalista ds. Google Ads
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza i optymalizacja kampanii Google i Facebook Ads;
  • Planowanie działań strategii reklamowych w Internecie dla Klientów;
  • Stały monitoring, analiza efektywności, optymalizacja oraz raportowanie prowadzonych działań;
  • Planowanie budżetów reklamowych;
    Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Zainteresowanie marketingiem w Internecie;
  • Analityczne myślenie i umiejętność analizy statystyk reklamowych;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Samodzielność, kreatywność oraz otwartość na nowe rozwiązania.

Wyjątkowym atutem będzie znajomość Google Ads, Facebook Business Manager, Google Tag Manager, Google Analytics.

To oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie na podstawie Umowy o Pracę;
  • Obsługę znaczących projektów dla ogólnopolskich brandów pod rozpoznawalną marką Semahead – Agencji o ponad 10-letniej historii rozwoju;
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie należącej do Bauer Media Group;
  • Kartę MultiSport / Cinemacity, a także dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • Możliwość pracy w nowoczesnej przestrzeni biurowej;
    Dostęp do ekskluzywnej oferty szkoleniowej szkoleń Digital Masterclass.

SEMAHEAD

Jesteśmy wiodącą agencją performance marketingu w Polsce, będącą częścią Grupy Bauer Media! Nasze kampanie digitalowe, stworzone przez doświadczony zespół, wielokrotnie były nagradzane w konkursach branżowych. Chętnie dzielimy się naszymi kompetencjami w dziedzinach SEO, PPC, analityce internetowej, marketing automation, social mediach i content marketingu.

Prowadzimy najczęściej aktualizowany blog ekspercki w Polsce. Organizujemy także innowacyjne szkolenia dla obecnych i przyszłych marketerów. W naszej pracy nie tylko wykorzystujemy najnowsze narzędzia i technologie uznane w branży, ale jesteśmy także pionierami nowych rozwiązań, co potwierdzają uznane certyfikaty i współpracujący z nami od lat klienci.