Marketing

Area Product Owner (aplikacja Play24)
Warszawa

Wzmocnij nasz 50 osobowy zespół i miej swój udział w rozwijaniu platformy Play24 w największej sieci telekomunikacyjnej w Polsce.

Czym jest Play24?

Play24 to centrum dowodzenia naszych klientów. Platforma umożliwia samodzielne wykonanie najważniejszych aktywności, takich jak płatność za fakturę, doładowanie konta, kontrola kosztów czy dokupienie dodatkowych pakietów i usług. Z Play24 aktywnie korzysta już ponad 5 milionów użytkowników. Aplikacja dostępna jest w Google Play i App Store oraz pod adresem www.play.pl/play24/

Jak pracujemy?

Pracujemy w metodyce SCRUM. Tworzymy multidyscyplinarny zespół, do którego włączamy zewnętrznych partnerów technologicznych. Nasz team to: projektanci, programiści oraz eksperci reprezentujący różne obszary firmy. Wszyscy kładziemy nacisk na użyteczność i prostotę projektowanych przez nas rozwiązań.

Jakie zadania Cię czekają?

  • Ścisła współpraca z Product Ownerem w celu wyznaczania kierunku rozwoju produktu
  • Koordynacja prac przy wytwarzaniu nowych funkcji oraz współpraca z projektantami UX & UI, programistami i przedstawicielami innych obszarów firmy (m. in: IT, Marketing, Sprzedaż, Obsługa Klienta, Dział Prawny)
  • Terminowa i jakościowa implementacja określonych funkcji produktu od etapu koncepcji do wdrożenia
  • Analizowanie potrzeb biznesowych i projektowanych rozwiązań pod kątem luk w procesach oraz zapewnienie najlepszego user experience
  • Tworzenie specyfikacji wymagań i kryteriów akceptacji oraz odbiór wdrożonych rozwiązań przygotowanych przez developerów

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy nad rozwojem aplikacji mobilnych lub stron www
  • Wiesz jak przygotować szczegółowe wymagania – jesteś skrupulatny i nic nie umknie Twojej uwadze
  • Potrafisz analizować procesy oraz zaprojektowane rozwiązania pod kątem ograniczeń oraz trudności w implementacji
  • Lubisz rozwiązywać problemy, a stwierdzenie “nie da się” jest Ci obce - tak! szukamy ludzi z energią, nastawionych na realizację celów
  • Cechuje Cię otwartość i samodzielność - wiesz, z kim porozmawiać i jak dotrzeć do informacji
  • Nowe technologie i user experience to Twoja pasja - poszerzasz wiedzę, szukasz inspiracji, znasz aktualne trendy w projektowaniu rozwiązań mobilnych

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Monika Łydkowska

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny